ІКЕА DIRIGERA, 105.034.06 Розумний шлюз, білий розумний

ІКЕА DIRIGERA, 105.034.06 Розумний шлюз, білий розумний від компанії MyHome - фото 1
3 337 ₴
Під замовлення, 10 днів

Способи доставки

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

Розміри товару:

Висота: 27 мм
Діаметр: 112 мм
Довжина кабелю: 1.80 м
Цей продукт вимагає складання.

Головні риси:

Якщо у вас більше ніж один розумний продукт IKEA, розумний шлюз DIRIGERA та додаток IKEA Home smart забезпечать найбільше переваг для вашого розумного дому. Підвищення IQ вдома полегшує життя.

Розумний шлюз DIRIGERA є серцем розумного дому, оскільки він дозволяє підключати розумні продукти та керувати ними в додатку IKEA Home smart.

Уявіть, що ви можете прокинутися, приглушити світло, підняти жалюзі та послухати музику – і все це не встаючи з ліжка (або не змінюючи електропроводку у вашому домі).

Обладнайте свій розумний дім освітленням, жалюзі, пристроями для якісного повітря та динаміками. Завдяки вбудованій технології, яка гармонійно поєднується з вашим декором, іноді ви навіть не можете їх побачити!

Усі наші розумні продукти працюють незалежно. Додавання їх до вашого інтелектуального шлюзу відкриває нові способи контролю та налаштування вашого дому, пропонуючи додаткові функції та можливості, коли ви підключаєте два або більше продуктів.

Ви можете керувати своїм розумним будинком різними способами - за допомогою програми IKEA Home smart, пультів дистанційного керування, кнопки швидкого доступу, голосу чи руху. Ви можете керувати окремими продуктами, групами, кімнатами або всіма одночасно.

Коли мова заходить про засоби керування, ми думаємо про всіх:
молодих, старих і відвідувачів. Додаток надасть вам контроль над тим, як налаштувати свій розумний дім, а наші пульти дистанційного керування спрощують його використання для інших людей.

Ви знайшли ідеальне поєднання затишного освітлення та музики? Збережіть їх як «Сцену» в додатку! Коли ви створюєте власні сцени, правильний настрій для будь-якого випадку буде у вас під рукою.

Запускайте сцени за розкладом або вручну за допомогою кнопки швидкого доступу або програми, наприклад, якщо ви хочете вимкнути все світло та інші розумні продукти однією кнопкою, виходячи з дому вранці.

Сцени також можна використовувати, щоб запланувати вмикання світла, коли вас немає, очищати повітря перед сном за допомогою очищувача повітря або опускати жалюзі, щоб сонце не нагрівало кімнати.

З розумним шлюзом легко розширити свій розумний дім з часом, оскільки ми постійно вдосконалюємо асортимент розумних продуктів. Чому б не почати з кімнат, де ви проводите найбільше часу, і не відкрити для себе розумне освітлення?

Ми постійно оновлюємо додаток IKEA Home smart за допомогою нових і вдосконалених функцій, щоб забезпечити ще більш приємний і зручний спосіб використання вашого розумного дому.

Дизайнер:

IKEA of Sweden

Розміри і вага упаковки:

Упаковки: 1

Артикульний номер: 10503406
Ширина: 16 см
Висота: 6 см
Довжина: 17 см
Вага: 0.4 кг

Корисна інформація:

Розумний шлюз DIRIGERA потребує мережі Wi-Fi і підключається до маршрутизатора за допомогою кабелю, що входить у комплект.

Щоб скористатися своїм розумним шлюзом і почати створювати свій розумний дім, завантажте програму IKEA Home smart, яка допоможе вам крок за кроком.

Ви можете керувати своїм розумним будинком за допомогою одного або кількох мобільних пристроїв і планшетів - просто завантажте додаток для кожного з цих пристроїв.

Якщо ви хочете скористатися голосовим помічником, ви можете підключитися до Amazon Alexa, Apple Home або Google Home за допомогою інтеграції в розумний додаток IKEA Home.

Програма IKEA Home smart доступна в App Store (iOS 15 або новішої версії) і в Google Play (Android 8 або новішої версії).

Цей продукт є частиною нашого асортименту аксесуарів для розумного дому. Поєднайте його разом з іншими розумними продуктами з інтелектуальним шлюзом DIRIGER і розумним додатком IKEA Home Smart, щоб отримати більше функцій і можливостей.

Інструкція з догляду:

Витирайте насухо чистою тканиною.

Матеріали та догляд:

АБС-пластик

Характеристики

Код товару
105.034.06
Виробник
IKEA