Вентилятор підлоговий Rowenta Turbo Silence Extreme VU5670F0

Вентилятор підлоговий Rowenta Turbo Silence Extreme VU5670F0

Вентилятор підлоговий Rowenta Turbo Silence Extreme VU5670F0 ##от компании## MyHome - ##фото## 1
4 551 ₴
Під замовлення, 7 днів

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Вентилятор Rowenta Turbo Silence Extreme
Модель: VU5670
Сила мовчати про речі
Надзвичайно тихий вентилятор Turbo Silence Extreme пропонує подих свіжості у поєднанні з тихою роботою, яку забезпечує технологія Silence. Діапазон налаштування для найвищого комфорту користувача: від безшумного нічного режиму до потужного Turbo Boost.
Технологія мовчання
Надзвичайно тиха робота незалежно від швидкості потоку повітря. Рівень звуку дуже низький, незалежно від того, який режим ви встановили. Нічне або турбопосилення. Насолоджуйтесь приємно прохолодним повітрям і забудьте про дратівливий шум вентилятора.

Нічний режим без звуку
Завдяки тихому нічному режиму пристрій видає звук із інтенсивністю лише 35 дБ (А).
Сильний потік повітря
Потік потужного повітря - до 80 м3 / хв забезпечує негайне відчуття інтенсивного освіження.

Функція Turbo Boost
Після активації функції Tubro Boost вентилятор працює на максимальній потужності. Ця функція гарантує інтенсивний потік повітря до 80 м3 / хв!
Таймер
Цифровий таймер, що вимірює до 8 годин, підвищує комфорт використання. Виберіть з чотирьох доступних налаштувань: 1h, 2h, 4h та 8h. Через вибраний час пристрій автоматично вимкнеться.

Зручний тримач пульта дистанційного керування
Ви можете зручно зберігати пульт дистанційного керування у корпусі вентилятора. Завдяки цьому ви ніколи не будете його шукати.
Режим Decrescendo
Цей інтелектуальний режим роботи пристрою призводить до автоматичного зменшення потоку повітря до тихого нічного положення. вентилятор автоматично зменшує свою інтенсивність кожні 15 хвилин.

Автоматичне коливання
У режимі коливань потік повітря розподіляється ширше по кімнаті, ви також можете зручно регулювати напрямок і потужність потоку відповідно до ваших потреб.

Потужний тихий вентилятор Turbo Silence Extreme справляється з теплом на надтихому рівні гучності, забезпечуючи відчуття сильного освіження завдяки дуже тихому режиму роботи на рівні 35 дБ (А), підвищуючи комфорт його використання. Вентилятор має п'ять налаштувань швидкості, включаючи Turbo Boost і Silent Night Mode для освіжаючого і безперебійного сну. Інтелектуальні функції, такі як таймер з робочим діапазоном до 8 годин, а також режим Descrescendo, який автоматично зменшує потік повітря кожні 15 хвилин для максимального комфорту. Вентилятор Turbo Silence Extreme ідеально підходить для створення комфортного житлового простору, забезпечуючи виняткове освіження та надзвичайно тихий потік повітря.
Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товару
21031173