Очищувач повітря BIO PLASMA IONFRESHER JP-212

Очищувач повітря BIO PLASMA IONFRESHER JP-212 від компанії MyHome - фото 1
2 560 ₴
Під замовлення, 10 днів

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Ефективний, тихий та ультра -економічний спосіб виходу на свіже повітря!
IONFRESHER® використовує явище утворення ПЛАЗМИ для видалення з повітря неприємних запахів, пилу, кліщів, сигаретного диму, а також бактеріальних та хімічних забруднень.
IONFRESHER® - це інноваційний іонний очищувач повітря, який відрізняється від традиційних рішень. Хоча вбудованого вентилятора немає, з приладу виходить ковток свіжого повітря. Це явище пояснюється утворенням плазми під час іонізації повітря. У пристрої немає необхідності у фільтрах, оскільки вбудовані панелі для збору пилу забруднюють повітря. Помірно вироблений озон усуває багато небажаних побутових запахів, в т.ч. сигаретний дим.
IONFRESHER® особливо рекомендується в комп'ютерних кабінетах, оскільки тепло та електричне поле, що генерується цими пристроями, поширює пил та забруднювачі повітря. Крім того, сигаретний дим та позитивні електричні заряди, що генеруються комп’ютерними моніторами, становлять загрозу для здоров’я.
IONFRESHER® тихо покращує якість повітря в приміщеннях від 45 до 90 м². Під час роботи IONFREHER® ви відчуєте ковток свіжого повітря з передньої частини пристрою. Він іонізований негативними іонами та очищеним повітрям. Ефекти IONFREHER® у приміщеннях з хорошою циркуляцією повітря будуть кращими.
ДОЛЯ
Використовуйте у вітальнях, спальнях, ресторанах, офісах, читальних залах, комп’ютерних та інших кімнатах для видалення та знищення бактерій, пилку, видалення запахів, сигаретного диму тощо.Зелене світло сигналізує про правильну роботу.
Червоний світлодіод вказує на необхідність перевірити, чи картридж знаходиться у правильному положенні, чи панелі збору пилу та генератор негативних іонів не потребують чищення.

У комплект входить щітка для чищення панелей з нержавіючої сталі
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Розміри: 15 см х 9 см х 28 см
Вага: 600 г (основний пристрій)
Джерело живлення (за допомогою адаптера живлення): 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц
Вихідна напруга джерела живлення: 12 В постійного струму
Ефективна робоча площа: від 45 м² до 90 м²
Споживання енергії: 1,5 Вт

НАБІР ВМІЩАЄ:Апарат для очищення плазми
Джерело живлення 13,5 В / 0,2 А
Кисть
Інструкція польською мовою
Пакет

Характеристики

Код товару
21080302