Очищувач повітря Boneco P400

Очищувач повітря Boneco P400 від компанії MyHome - фото 1
13 585 ₴
Під замовлення, 10 днів

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Очищувачі повітря Boneco Очищувачі повітря Boneco забезпечують помітне покращення якості повітря та сприятливий мікроклімат у приміщенні. Оптимально очищене повітря не тільки позитивно впливає на самопочуття, а й на здоров’я. Продукція Boneco технологічно базується на потенціалі найбільшого науково-дослідного центру в Європі, де створюються інноваційні технології, що забезпечують належний мікроклімат у домі та офісі.

Переваги очищувача повітря Boneco P400
елегантний дизайн
тиха робота
вбудована система фільтрації очищувача повітря
3 комплекти фільтрів доступні як аксесуари
сенсорний екран
4 швидкості вентилятора
індикатор заміни фільтра
контейнер для аромату
магнітно прикріплена передня кришка
Гігієнічний сертифікат ПЖ

Очищувач повітря Boneco Air Purifier P400 Очищувач повітря Boneco Air Purifier P400 - це пристрій з елегантним дизайном. Його характерною особливістю є висока ефективність, тиха робота та можливість вибору з 3 якісних фільтрів. Фільтр, що входить до комплекту, є ідеальним рішенням для людей, які страждають на алергію. Управління очисником здійснюється через сенсорний дисплей. Машина має 4 налаштування швидкості вентилятора. Крім того, пристрій повідомить користувача про необхідність заміни фільтра. Заміна фільтра в очищувачі безпечна. Передня кришка має магнітне кріплення і при знятті пристрою пристрій вимкнеться. На нижній частині машини також є контейнер для аромату. Очищувач повітря Boneco Air Purifier P400 отримав гігієнічний сертифікат Національного інституту охорони здоров’я.

Система очищення повітря Air Purifier - це технологія, заснована на інтегрованій системі фільтрації, яка складається з: високоефективних повітряних фільтрів HEPA і фільтрів з активованим вугіллям. HEPA і вуглецеві очищувачі повітря затримують найдрібніші частинки, щоб забезпечити чисте і здорове повітря в кімнату. Таке очищення повітря зменшує кількість алергенів, пилку, частинок пилу, шерсті тварин, кліщів, сигаретного диму та інших запахів у повітрі до абсолютного мінімуму.

Очищувач повітря Boneco Air Purifier P400 може бути профільований залежно від індивідуальних потреб. В якості аксесуарів доступні 3 комплекти фільтрів:
A401 Фільтр проти алергії - для алергіків - попередній фільтр, протиалергічний фільтр, фільтр HEPA та фільтр з активованим вугіллям
A402 Baby filter - для сімей з дітьми - попередній фільтр, ферментативний фільтр, фільтр HEPA та фільтр з активованим вугіллям
A403 Фільтр смогу - для міських жителів і курців - попередній фільтр, фільтр HEPA та фільтр з активованим вугіллям
Вміст упаковки очищувач повітря Boneco Air Purifier P400
А401 Фільтр проти алергії - 1 шт.


Характеристики

Код товару
21100649