Праска з парою Philips GC4567/80

Праска з парою Philips GC4567/80 від компанії MyHome - фото 1
2 372 ₴
Під замовлення, 10 днів

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Паровий праска Azur GC4567 / 80 Гарантований вихід пари Завдяки нашим інноваційним рішенням частки вапна легко розпадаються і автоматично накопичуються у знімному контейнері для вапна. Його можна легко промити менш ніж за 15 секунд, що дозволяє безперешкодно використовувати пристрій протягом тривалого часу.

Гарантована пара Покращена система швидкого видалення накипу 50 г SteamGlide Удосконалений паровий прискорювач 250 г наддувний пар

До 250 г наддувний пар видаляє стійкі заломи Проникає глибоко в тканину, щоб легко видалити вперті складки.

Потужність 2600 Вт для швидкого нагрівання та ефективної роботи Швидке нагрівання та ефективна робота для швидшого прасування

Вихід пари до 50 г / хв для ефективного видалення складок до 50 г / хв забезпечує оптимальну кількість пари для ефективного видалення всіх складок.

Функція швидкого видалення накипу полегшує очищення праски Функція швидкого видалення накипу полегшує очищення праски та забезпечує хорошу продуктивність пари протягом тривалого часу.

Підошва SteamGlide Advanced плавно ковзає по будь-якій тканині Наша унікальна підошва SteamGlide Advanced має вдосконалене титанове покриття для виняткового ковзання на будь-якій тканині. Він не прилипає, стійкий до подряпин і легко чиститься.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товару
21031141