Праска з парою Philips GC5039/30

Праска з парою Philips GC5039/30 від компанії MyHome - фото 1
6 667 ₴
Під замовлення, 10 днів

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКЦІЇ

Без контролю температури Забудьте про температурний циферблат та сортування одягу. Тепер ви можете ідеально гладити будь-який тип тканини одним рухом.

Немає ризику горіння Завдяки технології OptimalTEMP прасування на 100% безпечне навіть для найніжніших тканин.

Технологія DynamiQ забезпечує автоматичне вивільнення та регулювання кількості пари відповідно до ваших рухів.

Вибір режимів пари Зручні 4 режими пари: DynamiQ, MAX, ECO, OFF

Паровий двигун TurboTo на 50% більше безперервної пари * для ще більш швидкого видалення складок. * Порівняно з GC4910

Швидке видалення накипу Видалення ваги всього за 15 секунд.

ПЕРЕВІРИТЕ ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

ЛЕГКО І ШВИДКО ПРАСУВАННЯ

Немає ризику опіків. Навіть коли ви залишаєте праску безпосередньо на одязі, технологія OptimalTEMP поєднує в собі правильну температуру підошви з потужним паропродуктом, забезпечуючи таким чином 100% безпеку для всіх тканин, які можна гладити. Навіть якщо залишити праску на прасувальній дошці або одязі, ніщо не згорить.

Звільніться від регулювання температури OptimalTEMP змусить вас забути про перевірку етикеток та сортування одягу. Відсутність необхідності регулювання температури дозволяє безпечно прасувати будь-яку тканину. Вам більше не потрібно чекати, поки праска охолоне, щоб мати змогу прасувати більш делікатні тканини, такі як льон, шовк або бавовна.

Режим пари DynamiQ Інтелектуальний датчик DynamiQ точно визначає, як рухається праска, автоматично подаючи ідеальну пару, коли це потрібно, щоб ваші тканини могли швидше гладити. Праска автоматично виділяє пару, коли ви прасуєте, і вимикає її, коли ви зупиняєтесь для максимального комфорту під час прасування.

Безперервний пар до 75 г / хв та потужний порив пари Сильний, безперервний пар до 75 г / хв забезпечує швидше * видалення складок, а потужний пар до 260 г може впоратися навіть уперті складки на всіх тканинах, що гладяться, порівняно з GC4910.

Турбо-паровий двигун Вбудований турбо-паровий двигун для 50% потужнішого безперервного виробництва пари *. Завдяки цьому згладжування нерівностей, що утворюються на тканинах, відбуватиметься швидше та ефективніше. * На всіх тканинах, що гладяться, порівняно з GC4910.

РІЗНІ РЕЖИМИ ПАРИ НА ВИБІР

Режим DynamiQ Автоматично забезпечує правильний потік пари.

Максимальний режим MAX Видаляє уперті складки шляхом безперервного випарювання.

Режим IONIC Цей режим буде генерувати багату іонами пару для гігієнічного прасування.

Режим ВИМК. Вимкнення виробництва пари.

СИЛЬНА І СТІЙКА ЗАЛІЗНА НОГА

Підошва SteamGlide Plus має титанове покриття та 6-шарову поверхню, що надзвичайно легко ковзає праскою по тканині, що дозволяє швидше прасування. Підошва не прилипає до пресованих матеріалів, вона легко чиститься і стійка до подряпин.

ПОРІВНЯТИ ПРОДУКТИ

БЕЗПЕКА

Функція автоматичного вимкнення Залиште праску без нагляду на кілька хвилин, і вона автоматично вимкнеться. Ця функція забезпечує безпеку та економить енергію.

Зупинка для крапель Засіб проти крапель запобігає потраплянню води на ваш випрасуваний одяг при низькій температурі і, таким чином, забруднює ваші тканини.

ВИДАЛЕННЯ НАКЛІПУ ЗАЛІЗА - ЗАРАЗ ПРОСТО

Подовжте термін служби праски Щоб підтримувати максимальну потужність пари та уникати білих або коричневих плям на одязі, регулярно чистіть праску від накипу та відкладення жорсткої води.

Функція швидкого видалення накипу Особлива конструкція праски означає, що утворився в ній вапняний наліт збирається у спеціально розробленому контейнері. Завдяки функції швидкого видалення накипу очищення контейнера займає всього 15 секунд. Це простий спосіб довше насолоджуватися максимальною ефективністю пари.

Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товару
21031139