Крапельна кавоварка Melitta Aroma Fresh 1021-01

Крапельна кавоварка Melitta Aroma Fresh 1021-01

Крапельна кавоварка Melitta Aroma Fresh 1021-01 від компанії MyHome - фото 1
5 424 ₴
Під замовлення, 10 днів

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Вбудована подрібнювачка Ця кавова машина має вбудовану подрібнювач, що гарантує найкращий рівень помелу та найкращий смак відфільтрованої кави зі свіжомелених кавових зерен. Ви можете встановити ступінь помелу від дрібного до грубого відповідно до ваших уподобань.
 
   
Завдяки знімному контейнеру для зерен та окремим компонентам (верхня головка подрібнювача) кавоварку-фільтр Melitta AromaFresh можна швидко і легко очистити. Прикріплена щітка також полегшує чищення.  

 
Практична функція таймера
Функція таймера зі світлодіодним дисплеєм забезпечує спокусливу насолоду від кави, як тільки ви її встановите. Програмуйте час, коли кавоварка повинна почати варитися, щоб запах свіжої кави прокинувся вас вранці. Машина автоматично вмикається у встановлений час. 
  
 
Регульована міцність кави

Інтенсивність кави дуже легко встановити відповідно до ваших уподобань - вибирайте м’яку, середню або міцну. 
  

 
Прозорий резервуар для води
Прозорий резервуар для води має зручний для читання індикатор рівня води спереду, що дозволяє дуже легко наповнити його необхідною кількістю води.
   
 
 
 
 
Подрібнювач можна вимкнути
Щоб приготувати смачну каву з попередньо подрібнених зерен, млинок можна вимкнути за допомогою функції «Grinder-Off».
 
 
Захист 3 в 1
Регулярне видалення накипу має важливе значення для того, щоб ваша кавова машина працювала ідеально, зберігала довше і надавала найкращий смак кави. Ось чому Melitta AromaFresh пропонує захист 3-в-1 із налаштуваннями жорсткості води, показником шкали та практичною програмою автоматичного видалення накипу. Світлодіод показує, коли слід виконувати програму видалення накипу. 
Програмований час нагрівання
Програмуйте час нагрівання відповідно до індивідуальних вимог - виберіть 20, 40 або 60 хвилин. Після закінчення запрограмованого часу Melitta AromaFresh автоматично вимикається.  
Стильні елементи з нержавіючої сталі
Melitta AromaFresh вражає не тільки своїми численними функціями, але і сучасним дизайном. Елегантні елементи з нержавіючої сталі роблять його непомітно привабливим.
 
Зверніть увагу!
Для опису товарів застосовуємо машинний переклад! Якщо виникнуть питання чи непорозуміння - звертайтеся до менеджера!

Характеристики

Код товару
21031079