Холодильник туристичний Peme Ice-On Io-32л Classic Graphite

Холодильник туристичний Peme Ice-On Io-32л Classic Graphite

Холодильник туристичний Peme Ice-On Io-32л Classic Graphite від компанії MyHome - фото 1
3 908 ₴
Під замовлення, 10 днів

Доставка

Можлива доставка післяплатою
Нова Пошта
Кур'єрська служба
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Насолоджуйтесь свіжістю страв та напоїв
Зберігає прохолодні прохолодні напої та їжу або гарячі страви при високій температурі, щоб довше залишатися свіжими. Охолоджувач Peme Ice On з функцією охолодження та обігріву ідеально підходить для пікніка, біля води та під час подорожей.
Охолоджувач Peme Ice On доступний у 3 кольорових версіях . Тихий темний класичний графіт- це універсальна комбінація, а сірий колір Adventure Orange із світлою обкладинкою відрізняється оригінальним акцентом деталей оранжевого кольору. Завдяки домінантному білому кольору, Glacier Blue відбиває сонячні промені і довше зберігає низьку температуру всередині, тому ідеально підходить для пляжу в спекотні літні дні.
Харчування холодильника Peme здійснюється від мережі або прикурювача . USB -порт дозволяє заряджати мобільні пристрої, а режим ECO, який активується на вимогу або автоматично після досягнення обраної температури, дозволяє економити енергоспоживання.
Дисплеї панелі управління , щоб точно встановити задану температуру - мінімальна 18 про З нижче температури навколишнього середовища, максимум і 65 для C . Після встановлення температури на панелі буде відображатися поточна температура всередині холодильника.

Повний контроль
температури
Ви можете встановити потрібну температуру на панелі управління. Після вибору на дисплеї буде повідомлено про поточну температуру всередині холодильника.
Немає місця для зарядного пристрою?
Нема проблем
Коли гніздо прикурювача автомобіля зайнято шнуром живлення холодильника, немає необхідності від'єднувати його від мережі або використовувати розгалужувач. Холодильник оснащений портом USB для зарядки смартфона.

Екорежим
Після досягнення цільової температури холодильник автоматично активує економний режим з низьким споживанням енергії.
Холодний або теплий
Холодильник призначений не тільки для охолодження та підтримки низької температури. Функція нагрівання до 60-65 o C гарантує, що свіжа їжа, поміщена в неї, буде залишатися теплою протягом тривалого часу.
Якість і обробка
Холодильник ретельно виготовлений і відрізняється точним покриттям з увагою до деталей, які можна побачити з першого погляду. Забезпечує тривале та безпроблемне використання.
На ближчому або
дальшому маршруті
Джерело живлення від прикурювача автомобіля з включеним кабелем підтримує температуру в холодильнику холодною під час подорожі.


Дані:
Зовнішні розміри: 41 x 30 x 48 см
Ємність: 32 л
Вага: 4,4 кг
Напруга: 220-240 В постійного струму 46-54 Вт / AC 12 В 5А 40-46 Вт, Еко: 8,6 Вт
Робота в термоелектричній технології (використовує модулі Пельтьє)
Охолоджуюча здатність: 14-18 o C нижче температури навколишнього середовища
Здатність зберігати тепло: 60-65 o C
Економний режим енергозбереження
USB -порт для зарядки
Розміри упаковки: 41 x 33 x 49,5 см
Вага брутто: 5,4 кг
У комплект входить зарядний пристрій для автомобіля та автомобільний зарядний пристрій

Характеристики

Код товару
21062641