Конструктор COBI Rommels Mammoth 2525
Конструктор COBI Rommels Mammoth 2525 ##от компании## MyHome - ##фото## 1

Конструктор COBI Rommels Mammoth 2525

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
2 401 ₴
Под заказ, 7 дней
Код: 2525

Доставка

Возможна доставка наложенным платежом
Новая Почта
Курьерская служба
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Наложенный платеж
Контактная информация
Адрес
Украина, Львовская обл., Львов, Київ на карте

Описание

ACV Dorchester - це велика броньована командна машина британського виробництва. Він випускався в 1941-1943 роках. Автомобілі швидко завоювали велику популярність серед офіцерського складу. Через просторість інтер’єру їх ласкаво назвали Дорчестер. Так називався відомий лондонський готель. Німці захопили три машини цього типу в Північній Африці і назвали їх Мамут. Функціональність автомобіля оцінив сам Ервін Роммель, який використовував захоплені машини під час операцій у Північній Африці. Пересувний персонал, оснащений комунікаційним обладнанням, виявився цінним надбанням.

Використовуйте будівельну цеглу COBI для побудови Мамонта, тобто потужної командної машини генерала Ервіна Роммеля. Цілих 735 високоякісних елементів гарантують тривале та захоплююче задоволення на будівельному майданчику. Любителі блоків оцінять застосовувані будівельні прийоми. Незвичайні поєднання блоків, дверей, що відчиняються, знімний дах, нанесений на карту інтер'єр мобільного персоналу, поворотні колеса та безліч деталей роблять цю модель унікальною в колекції COBI Afrika Korps! Якісні відбитки імітують фарбування автомобіля у кольори DAK (Deutsche Afrikakorps) та імітують деталі обладнання та інтер’єру автомобіля. Принти дуже міцні і не стираються навіть під час інтенсивної гри. Набір включає три унікальні статуетки, які є справжнім задоволенням для колекціонерів.

У руці генерала є новий дизайн бінокля. Ще одна статуетка - німецький солдат у тропічній формі. На обличчі у нього надрукований шарф та знімні гумові окуляри. Він озброєний пістолетом-кулеметом MP 40. Нова фігура німецького медика оснащена дуже цікавим принтом на тулубі та характерним білим шоломом з червоним хрестом, намальованим на кінчику. У руці фігурки несе носилки, якими можна перевезти поранених. ACV Дорчестер, або Мамонт, є ідеальним елементом для побудови сцен та історичних діорам. Британські командні машини були знайдені в Африці та на Південному фронті. Їх також використовували збройні сили Польщі на заході. Три перехоплені копії використовували німці в Північній Африці. Мамонт також є ідеальним доповненням до сесії COBI Strategic Battle Game. Посібник містить візуалізацію гральної карти зі статистикою транспортних засобів. Модель з будівельних блоків COBI буде не тільки іграшкою в дитячій кімнаті, але і сприятиме зацікавленню історією та технікою. Це, безумовно, допоможе розвинути у дітей моторику та підвищити будівельні навички. Для дорослих шанувальників блоків це буде прекрасна модель автомобіля і, можливо, початок майбутньої колекції моделей COBI.

Специфікація:

740 високоякісних блоків
виробляється в ЄС компанією з більш ніж 20-річною традицією,
відповідати стандартам безпеки для дітей,
повністю сумісний з іншими марками будівельних блоків,
блоки з відбитками не деформуються і не тьмяніють під час гри або під впливом температури,
3 унікальних фігури
Розміри моделі (Д х Ш х В): 23 см (9,06 ") x 10 см (3,94") x 15 см (6,3 ")
Розміри коробки (Д х Ш х В): 45 x 9 x 32 см

Додай товар у корзину та отримай знижку

Характеристики

Код товара
2525
Производитель
Cobi S.A